Transpotec Logitec 2024, wiodące włoskie wydarzenie w zakresie transportu drogowego i logistyki, rozpoczęło się w Fiera Milano w Mediolanie w dniach 8 -11maja 2024 r.

Z dumą informujemy, że nasza spółka ACP Global Forwarding Sp. z o.o. było częścią tego wydarzenia. To było niesamowite doświadczenie, pełne inspirujących spotkań i możliwości nawiązania współpracy z liderami branży.

Podczas targów obecnych było ponad 400 wystawców z 19 krajów. Czterodniowe wydarzenie pokazało wszystkie dostępne innowacje niezbędne do wsparcia sektora, który przyspiesza w zakresie transformacji energetycznej, cyfryzacji oraz poszukiwania nowych zasobów i profesjonalizmu.

Cztery pawilony – o jeden więcej niż w poprzedniej edycji – i duża przestrzeń zewnętrzna w Largo Nazioni gościły wszystkie komponenty transportu: pojazdy ciężkie i lekkie; przyczepy i naczepy w różnych konfiguracjach (od samochodów dostawczych po cysterny, wywrotki, chłodnie) a także  usługi transportowe, które reprezentowała m.in. nasza firma.

Podczas targów swoje usługi przedstawiały również firmy zajmujące się usługami: ubezpieczenia, kart paliwowych, systemów opłat drogowych i systemów telematycznych do zarządzania flotą.

Były to wiodące targi transportowe o czym świadczy obecność wszystkich ośmiu głównych producentów pojazdów ciężkich w Europie – DAF Industrial Vehicles, Daimler Truck Italia, Ford Trucks Italia, Italscania, IVECO, MAN Truck & Bus Italia, Renault Trucks Italia , Volvo Trucks Italia, które zaprezentowały zapowiedzi, nowe silniki i usługi.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze polskie stoisko i dzielili się swoimi pomysłami.

Jesteśmy podekscytowani perspektywą kontynuowania naszej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami transportowymi, które przekształcają przyszłość mobilności.

Mamy nadzieję, że nasz polski akcent na targach zostanie w pamięci włoskich odwiedzających